8 beygir gücü 380 V buzdolabı mikrobilgisayar sıcaklık kontrol, elektrik kontrol kutusu, soğuk depo regülatörü

8 beygir gücü 380 V buzdolabı mikrobilgisayar sıcaklık kontrol, elektrik kontrol kutusu, soğuk depo regülatörü

SKU: h1206

Yeni ürün

₺611.76
Etiketler: Ucuz 8 beygir gücü 380 V buzdolabı mikrobilgisayar sıcaklık kontrol, elektrik kontrol kutusu, soğuk depo regülatörü, Yüksek Kalite 8 beygir gücü 380 V buzdolabı mikrobilgisayar sıcaklık kontrol, elektrik kontrol kutusu, soğuk depo regülatörü, Çin Aracı Parçaları Tedarikçiler.


CK-3D sıcaklık kontrol yeni bir sistem kontrol modu specialisted buzdolabında ve soğutucu dolaplar. The aşırı ısınma çift koruma gelen geçirmez izleme sıcaklık ve zaman " Exit " Defrost uygulanacaktır. Sadece basarak bir anahtar olabilir compel " Exit " Giriş " ve " Defrost Defrost ve kalan çalışma süresi ve defrost sıcaklık ayrıca kontrol olabilir. Bu cihaz özellikleri kendine destek anahtarı algılama ve arıza kendini inspenction of sensör. It Çince paneli de karakterize olduğunu, görsel ekran, rahat çalışma yanı sıra komple fonksiyonlar iyi olan tanınan kullanıcılar arasında.
teknik parametreler:
1. Working voltaj: AC 220 V +/-10% 50Hz
2. Yük akımı: 7 A
3. Güç tüketimi: 2 W
4. Working ortamı:-10 + 50 C Rh≤95 %
5. Sıcaklık kontrol aralığı:-40 + 50 C, çözünürlük: 1 C, hassas: 1 C
6. Kontrol nesnesi: sırasıyla kompresör ve elektrik defrost için bir hat çıkışı.
7. Input sinyal: soğutucu sıcaklık ve defrost için bir çizgi sensörü (evaporatör) sırasıyla. Standart hat uzunluğu: 1.5 M (100 M kadar uzatılabilir)
8. Complete makine boyut: 100 (uzun) * 83 (geniş) * 52 (yüksek) mm
açılış boyut: 92 (uzunluk) * 43 (yüksek) mm
9. Auto kapanma hafıza fonksiyonu için mikrobilgisayar denetleyicisi.
kullanım ve kurulum için uyarı:
1. bu talimatları dikkatlice okuyunuz ve kesinlikle her terminali bağlayın karşılık gelen 220 V/AC güç kaynağı, sensör hattı ve kontrol hattı bağlantı şeması uyarınca; sonra tekrar kontrol ve bağlantı terminalleri tüm vidaları sıkın, ve makineyi heyecanlandırmak. Aksi Takdirde yanlış kablolama kullanımını etkileyecek ve kontrol, hatta yanmış-sonuçlanan aşağı sıcaklık kontrol veya çip.
2. The ile nemli ortamda korozif gaz ve güçlü alan shall uygulanabilir değildir, veya normal kullanımını etkileyecek ürün.
3. The ürüne fabrika bir yıl garanti sağlayacaktır hangi kesinlikle olmuştur kalite sorunu durumunda denetlenir, ve sadece ürünün kendisi sorumluluğu. aşağıdaki kullanıcının takdirine ayıran ve misoperation gibi zararlardan edilmeyecektir içinde garanti kapsamı.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 50cm x 40cm x 25cm (19.69in x 15.75in x 9.84in)

  • is_customized: Evet
  • Tipi: Diğer
  • Model Numarası: 8 horsepower

İlgili ürünler

En çok satanlar